Aktualności

Nov 9, 2017

I Otwarte Spotkanie Koła Naukowego Leśników


Zapraszamy na I spotkanie we wtorek 15.11.2017 o godzinie 20:00 do sali wykładowej nr III Wydziału Leśnego

Drodzy Studenci,

Jest nam niezmiernie miło, że jesteście  razem z nami, dlatego serdecznie witamy Was wśród studentów naszego wydziału.  Jesteśmy pełni nadziei, że podjęta decyzja kontynuowania swojej edukacji wynika ze świadomego wyboru, a przede wszystkim z chęci zdobycia wykształcenia z dziedziny zgodnej z Waszymi pasjami i zainteresowaniami.  Okres studiów to najlepszy  czas na rozwijanie tychże pasji. Zarówno na poszerzanie wiedzy, rozwijanieumiejętności, jak i zdobywania doświadczenia, które najlepiej  zdobywać wspólnie z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach  i oczekiwaniach.  Naprzeciw takim  oczekiwaniom wychodzi Koło Naukowe Leśników  Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, do  którego chcielibyśmy Was zaprosić.

Koło Naukowe Leśników zrzesza studentów leśnictwa pragnących się rozwijać   i szukających dodatkowego przygotowania do przyszłej pracy naukowej czy zawodowej.  Studenci angażując się w działalność Koła mają  możliwość brania udziału w letnich i zimowych obozach naukowych organizowanych w kraju i zagranicą, w monitoringach  i inwentaryzacjach przyrodniczych, w badaniach naukowych, konferencjach i sesjach kół naukowych  w całej Polsce. Ponadto w trakcie  roku akademickiego odbywają się spotkania, wycieczki i warsztaty tematyczne, które organizuje każda z poniższych sekcji:
- Botaniki Leśnej i Ochrony Przyrody
- Geomatyki
- Gleboznawstwa i Siedliskoznawstwa Le
śnego
- Entomologii Le
śnej
-
Łowiecka
- Ornitologiczna
- Dokumentacji Fotograficznej
- Biometryczna
- Edukacji Le
śnej
- Bior
óżnorodności Leśnej

Chcielibyśmy Was zaprosić do zaangażowania się w działalność Koła Naukowego Leśników.W tym celu zaplanowaliśmy spotkanie, na którym każda z poszczególnych sekcji będzie specjalnie dla Was prezentowała swoją działalność i osiągnięcia.   . Mamy nadzieję, że tym samym zachęcimy Was do  działania w Kole i  sekcjach. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. 

 

 Na spotkanie zapraszamy we wtorek 15.11.2017 o godzinie 20:00 do sali wykładowej nr III Wydziału Leśnego.

Znajdź nas na fb:  https://www.facebook.com/Ko%C5%82o-Naukowe-Le%C5%9Bnik%C3%B3w-UR-w-Krakowie-143931485672085/

Odwiedź naszą stronę:  http://knl.les.ur.krakow.pl/

 

Do zobaczenia,
Zarząd Koła Naukowego Leśników